zgoda
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Możesz samodzielnie decydować o tym czy, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być zamieszczana na Twoim urządzeniu. Przeczytaj: jak wyłączyć pliki cookie. Szczgółowe informacje na temat wykorzystania plików cookie znajdziesz w Polityce Cookie.

Rozkład jazdy autobusu szkolnego

Rozkład jazdy autobusu szkolnego w roku szkolnym 2021/22

Dojazd do Szkoły – 1 kurs

Przystanek

Godzina odjazdu

Krze

7:10

Zbyszek

7:12

Piłsudskiego - Kościół

7:15

Krakowska – Policja

7:16

BP

7:20

Os. Widokowe Biedronka

7:23

Os. Widokowe Schody

7:25

Trzebinia Mały Rynek

7:30

Balaton

7:32

1 Maja - Trzebionka

7:33

Trzebionka

7:37

Wodna

7:39

Czyżówka

7:45

 

Dojazd do Szkoły – 2 kurs

Przystanek

Godzina odjazdu

Kopalnia

7:50

Kopalnia-przychodnia

7:51

Siersza Kościół

7:55

Misiury

7:58

Siersza Liceum

8:00

Os. Gaj

8:05

Os. Awaryjne

8:06

Piła

8:08

Czyżówka

8:10


 

Powrót ze Szkoły – 1 kurs (14:00)

Przystanek

Godzina odjazdu

Czyżówka

14:00

Awaryjne

14:04

Gaj

14:06

Siersza Kościół

14:08

Siersza Misiury

14:10

Siersza Liceum

14:11

Kopalnia – Przychodnia

14:14

Kopalnia

14:15

Krystynów

14:16

Krze

14:19

Zbyszek

14:20

Piłsudskiego – Kościół

14:21

Krakowska – Policja

14:23

BP

14:26

Os. Widokowe Biedronka

14:29

Os. Widokowe Schody

14:31

Mały Rynek

14:35

1 Maja (Górka światła)

14:36

Trzebionka

14:37

Wodna

14:38

 

Powrót ze Szkoły – 2 kurs (15:00)

Przystanek

Godzina odjazdu

Czyżówka

15:00

Piła – przystanek

15:02

Awaryjne

15:04

Siersza Kościół

15:08

Siersza Liceum

15:09

Siersza Misiury

15:10

Siersza sklep ABC

15:11

Dębowa

15:13

Wodna

15:18

Trzebionka

15:20

Św. Stanisława – Balaton

15:22

Biblioteka

15:23

Krakowska Policja

15:24

os. Widokowe Biedronka

15:26

os. Widokowe Schody

15:27

Piłsudskiego – Kościół

15:31

Zbyszek

15:33

Kopalnia

15:35

 

Script logo