zgoda
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Możesz samodzielnie decydować o tym czy, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być zamieszczana na Twoim urządzeniu. Przeczytaj: jak wyłączyć pliki cookie. Szczgółowe informacje na temat wykorzystania plików cookie znajdziesz w Polityce Cookie.

Rozkład jazdy autobusu szkolnego

Rozkład jazdy autobusu szkolnego w roku szkolnym 2020/21

 

Dojazd do Szkoły – 1 kurs

Przystanek

Godzina odjazdu

Krze

7:10

Zbyszek

7:12

Piłsudskiego - Kościół

7:15

Krakowska – Policja

7:16

BP

7:20

Os. Widokowe Biedronka

7:23

Os. Widokowe Schody

7:25

Trzebinia Mały Rynek

7:30

Balaton

7:32

1 Maja - Trzebionka

7:33

Trzebionka

7:37

Wodna

7:39

Czyżówka

7:45

 

Dojazd do Szkoły – 2 kurs

Przystanek

Godzina odjazdu

Kopalnia

7:50

Kopalnia-przychodnia

7:51

Siersza Kościół

7:55

Misiury

7:58

Siersza Liceum

8:00

Os. Gaj

8:05

Os. Awaryjne

8:06

Piła

8:08

Czyżówka

8:10

 

Powrót ze Szkoły - 1 kurs (13:00)

Przystanek

Godzina odjazdu

Czyżówka

13:00

Os. Awaryjne

13:05

Os. Gaj

13:06

Siersza Kościół

13:07

Siersza Misiury

13:08

Siersza Liceum

13:10

Kopalnia

13:13

Krystynów

13:15

Krze

13:17

Zbyszek

13:19

Piłsudskiego - Kościół

13:21

Os. Widokowe – Biedronka

13:26

Os Widokowe - Schody

13:28

Mały Rynek

13:33

1 Maja

13:34

Trzebionka

13:36

Wodna

13:37

Dębowa

13:43

Siersza sklep ABC

13:46

 

Powrót ze Szkoły - 2 kurs (14:00)

Przystanek

Godzina odjazdu

Czyżówka

14:00

Awaryjne

14:04

Gaj

14:06

Siersza Kościół

14:08

Siersza Misiury

14:10

Siersza Liceum

14:11

Kopalnia - Przychodnia

14:14

Kopalnia

14:15

Krze

14:17

Zbyszek

14:18

Piłsudskiego - Kościół

14:19

Krakowska – Policja

14:21

BP

14:24

Os. Widokowe Biedronka

14:27

Os. Widokowe Schody

14:29

Mały Rynek

14:33

Trzebionka

14:35

 

Powrót ze Szkoły - 3 kurs (15:00)

Przystanek

Godzina odjazdu

Czyżówka

15:00

Piła - przystanek

15:02

Awaryjne

15:04

Siersza Kościół

15:08

Siersza Liceum

15:09

Siersza Misiury

15:10

Siersza sklep ABC

15:11

Dębowa

15:13

Wodna

15:18

Trzebionka

15:20

Św. Stanisława - Balaton

15:22

Biblioteka

15:23

Piłsudskiego – Kościół

15:26

Kopalnia

15:31

 

Script logo