zgoda

Sukcesy szachowe

Milena Matusik zajęła III miejsce a Zuzanna Matusik IV miejsce w Powiecie Chrzanowskim wśród dziewcząt.

W dniach 18 i 19 II 2017 r. odbył się XXII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych (Szybkich) P’30, w budynku Szkoły Podstawowej nr 8 w Trzebini.

Zawodnicy rozegrali 9 partii. Każdy z zawodników otrzymał na zakończenie wszystkich posunięć po 30 min.

Organizatorem Turnieju był UKS „Hetman Koronny” Trzebinia, przy współudziale Trzebińskiego Centrum Kultury. W zawodach wzięło udział 169 zawodników z Polski, Anglii i Słowacji w V kategoriach wiekowych.

W turnieju uczestniczyły 4 zawodniczki  z Publicznej Szkoły Podstawowej w Czyżówce.

W kategorii „C” – dziewczęta i chłopcy urodzeni w 2005 r. i młodsi startowała Milena Matusik, która zajęła III miejsce w Powiecie Chrzanowskim w klasyfikacji dziewcząt i Zuzanna Matusik, która zajęła IV miejsce w Powiecie Chrzanowskim w klasyfikacji dziewcząt.

W kategorii „B” – dziewczęta i chłopcy urodzeni w 2007 r. i młodsi -  grała Piotrowska Zuzanna, zajęła 11 miejsce w Powiecie Chrzanowskim i 9 w klasyfikacji dziewcząt oraz Marta Sikora - 17 miejsce w Powiecie Chrzanowskim i 12 w klasyfikacji dziewcząt.