Rozkład jazdy autobusu w dniu 1 września 2021
Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce
Rozkład jazdy autobusu szkolnego w dniu 1.09.2021
Dojazd do Szkoły – 1 kurs
Przystanek |
Godzina odjazdu |
Krze |
8:20 |
Zbyszek |
8:22 |
Piłsudskiego - Kościół |
8:25 |
Krakowska – Policja |
8:26 |
BP |
8:30 |
Os. Widokowe Biedronka |
1:33 |
Os. Widokowe Schody |
8:35 |
Trzebinia Mały Rynek |
8:40 |
Balaton |
8:42 |
1 Maja - Trzebionka |
8:43 |
Trzebionka |
8:47 |
Wodna |
8:49 |
Czyżówka |
8:55 |
Dojazd do Szkoły – 2 kurs
Przystanek |
Godzina odjazdu |
Kopalnia |
9:00 |
Kopalnia-przychodnia |
9:01 |
Siersza Kościół |
9:05 |
Misiury |
9:08 |
Siersza Liceum |
9:10 |
Os. Gaj |
9:15 |
Os. Awaryjne |
9:16 |
Piła |
9:18 |
Czyżówka |
9:20 |
Powrót ze Szkoły – 1 kurs (11:00)
Przystanek |
Godzina odjazdu |
Czyżówka |
11:00 |
Awaryjne |
11:04 |
Gaj |
11:06 |
Siersza Kościół |
11:08 |
Siersza Misiury |
11:10 |
Siersza Liceum |
11:11 |
Kopalnia – Przychodnia |
11:14 |
Kopalnia |
11:15 |
Powrót ze Szkoły – 2 kurs (11:20)
Przystanek |
Godzina odjazdu |
Czyżówka |
11:20 |
Krystynów |
11:25 |
Krze |
11:28 |
Zbyszek |
11:29 |
Piłsudskiego – Kościół |
11:30 |
Krakowska – Policja |
11:32 |
BP |
11:35 |
Os. Widokowe Biedronka |
11:38 |
Os. Widokowe Schody |
11:40 |
Mały Rynek |
11:44 |
1 Maja (Górka światła) |
11:45 |
Trzebionka |
11:46 |
Wodna |
11:47 |